Albanian Videos

Valton Krasniqi feat. Valamala Show – Dallavere Humor Shqip 2008

Posted on: December 12, 2008

Valton Krasniqi feat. Valamala Show – Dallavere

Advertisements

2 Responses to "Valton Krasniqi feat. Valamala Show – Dallavere Humor Shqip 2008"

Shum te mire jeni perall me tupan e keni kall per vitin e ri kret mo Valton Krasniqi e ka kall kret bre llokum eshte

pershendetje nga eli bravo valton veq vadhdo se car je valtoni gazi dhe buqe rama jan nr 1 per krejtve kangtarve ne kosov mua me pelqen mashumri valtoni krenohem qe dikush nga feja jon asht hit per muzik ndaq tallava endaq per dashni po edhe per ilahi veq vadhdoni te dua shummmmmmm valton mpuqqqqqqqq

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

December 2008
M T W T F S S
« Nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Blog Stats

  • 78,313 hits
Advertisements
%d bloggers like this: