Albanian Videos

Mirsa Kerqeli ft Gentz Etno Engjujt – Buzen mbi buze

Posted on: July 10, 2008

Artist: Mirsa Kerqeli ft Gentz Etno Engjujt
Song: Buz Mbi Buz

sa inat ke qen mete gjdo nat dhe un se dita azgje tani po ndahemi e ti vazhdon me TE
Me dhem qe smora vesh shpej per veq meje diten krejt e kjo me dhem qe ti sma the ne sy BUZEN MBI BUZ DORA JOTE DHE SA EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E 1 TE BESOVA SI I MAR

TI VET ME DETYROVE ME TA KTHY SHPINENE SHPEJT
BUZEN MBI BUZE DORA JOTE DHE E SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E 1 TE BESOVA SI I MAR
QFAR KISHTE AJO ME SHUM SE UN QFAR TE DHA AJO ME SHUM DHE NUK MUJ TE BESOJ QE KESAJ I DHE FUND ME DHEM QE SMORA VESH SHPEJT PER VEQ MEJE DITEN KREJT E KJO ME VERET QE TI SMA THE NE SY
BUZEN MBI BUZE DORA JOTE DHE E SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E 1 TE BESOVA SI I MARRRR

Advertisements

10 Responses to "Mirsa Kerqeli ft Gentz Etno Engjujt – Buzen mbi buze"

ooo shum shum shumm tmir e keni bon qet kang hallall te dye ju dua mpuchh…?

tung nga vali dhe tina ju jeni te mrekullyshu ahhahahh veq vashdoni

shum emir je hallalltkoft e me qit kang ke ba bum

shum e mir kanga po po mos ta nin qyshtu vazhdo me yllin
shum mir kanga
veq vazhdo qyshtu me gencin
nese vazhdon qyshtu ki me me knaq tung nga lolaaaaaaaaaaaa!

ej a ka mundesi mi qit kejt tekstin nese bon oki.jeni ma te mirt

hallall ju koft valla shum te mir e keni ba bravvvooooooooooo
mpuq te de dyve … haha te fala hehe

knone 1 her per mu ket kang se po me pelqen shum bre hehe
seriozisht e ka mpuqq shum te dyve mmmmmmmaaaaaaaaaaaaa
kiss

qkemi plako shum te mir e keni ba ket kang bravo as nja ma e mir nuk asht e pershendes xonin shum maaaaaaa mpuq hehe

shum te mir jeni bre shum me ka pelqy kjo kang shhhhhhhummmmm
me ket kang kur ta kendoni ndonje her e prrshendes xonin
shum edhe i uroj suksese ne jet dhe ne mesim mpuq shum

tung bravo per kangen

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

July 2008
M T W T F S S
« Jun   Aug »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Blog Stats

  • 78,299 hits

Top Clicks

  • None
Advertisements
%d bloggers like this: