Albanian Videos

Sabri Fejzullahu – Ec me kohen

Posted on: June 27, 2008

Artist: Sabri Fejzullahu
Song Ec me Kohen

Askush nuk te pyet kush ishe , Veq kush je
Nuk duan ta din qfar kishe , Veq qka ke
Te kaluaren harrOje
Erdhi kOha me jetu
Dhe nje gje ripranOje
QdO gje ka ndryshu

Ref:
Ec me kOhen
Ec me kOhen Me rini
Mos i le buzet te ftOfen pa dashuri
Nese sOt nuk dashurOhesh
Nestra dO pendOhesh
Dashurin tende te vjeter
Ta merr dikush tjeter

Ec me kOhen
Ec me kOhen Me rini
MOs i le buzet te ftOfen pa dashuri
MOs prit qe te behet neser
SOt jetOje jeten
Ata qe nuk e zun qastin, lumturi nuk gjeten

Askush nuk te pyet kush ishe , Veq kush je
Nuk duan ta din qfar kishe, Veq qka ke
Te kaluaren harrOje
Erdhi kOha me jetu
Dhe nje gje ripranOje
QdO gje ka ndryshu

Ref:
Ec me kOhen
Ec me kOhen Me rini
Mos i le buzet te ftOfen pa dashuri
Nese sOt nuk dashurOhesh
Nestra dO pendOhesh
Dashurin tende te vjeter
Ta merr dikush tjeter

Ec me kOhen
Ec me kOhen Me rini
MOs i le buzet te ftOfen pa dashuri
MOs prit qe te behet neser
SOt jetOje jeten
Ata qe nuk e zun qastin, lumturi nuk gjeten

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

June 2008
M T W T F S S
« May   Jul »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Blog Stats

  • 74,609 hits
Advertisements
%d bloggers like this: