Albanian Videos

Dafina Zeqiri – Adios NEW POLIFEST 2008

Posted on: May 28, 2008

Lyric

Dafina Zeqiri – Adios NEW POLIFEST 2008
TEKSTI:

Dhoma e fjetjes pa ajros
E ti lakuriq po flen
Dhe era në banes
Parfim tfemnave po vjen
2 gota në tavolin
e ti vishnje nuk pin
numrat e ri në telefon
e kto bikini tmiat sjon

ref:

honey vet e lype
adios
honey vet e lype
adios
honey vet e lype
adios
hej papi
it’s over(2x)

Shenjat në qaf kush ti la
mos më thuj që se din
unaza jote osht në tok
kmisha jote plot karmin
era dhomes i vjen tim
ti cigare nuk pin
numrat e ri në telefon
e kto bikini tmiat sjon

ref:

honey vet e lype
adios
honey vet e lype
adios
honey vet e lype
adios
hej papi
it’s over

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

May 2008
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Blog Stats

  • 78,299 hits

Top Clicks

  • None
Advertisements
%d bloggers like this: