Albanian Videos

UnikKatiL

Posted on: April 25, 2008

Unikkatil esht vertet ni Rapper Shqiptar. Aj esht nga Amerike, New York dhe jeton ne Bronx. Unikkatil esht ne grupen The Bloody Alboz, shkurt “Tba”. Tekstet I ka per p.sh. per jeten, kosoven, shqiptart apo knaqesi dhe ju thot njerzve ne tekstet, se qka mendon.

Albumi i par Rebelit esht: Rebel a.k.a. Unikkatil prenzenton – The Bloody Alboz. Ki ka qen ni Album, me shum kenga nga Unikkatil qe i ka bashk ingjizu me ato Tba´s. Ki Album ka qen fillimi per te be I njofshem. Ne ket Album kan qen Hita si p.sh. Presioni me hitin “E Premte” apo kenga “Per Vllazni”, “Gishtin e 3´t” etj.

Lexoni gjithashtu edhe ma shum per The Bloody Alboz

Albumi ma I rri Unikkatilit esht Kanuni I Katilit.

Kanuni i Katilit, Albumi i rri, ka dal edhe tash per shkarkim. Per shitje del Albumi me 20.12.07. E keni te gjith Albumin Kanuni I Katilit ketu ne ket faqe: Unikkatil – Kanuni i Katilit

Dhe per te gjith kenget tjera Unikkatil ´it, shkoni ketu:

Unikkatil – Te gjith kenget ne Mp3 per Download

Nje di tre anejna, Nje di tre knejna Ket gisht per arsye e kena

Advertisements

7 Responses to "UnikKatiL"

Unikkatili reperi ma i mir ne shqiptarin a???Njerzt e Shajn veqse ja kan inati???Tungiiii????ma te mir jeni a TBA

Artikullin e ke shkrujt pa pik lidhje. Shko mso me shkrujt shqip iher masanej na jep men.

unikkatil je nr 1 te gjith raperat tjer afer teje jan si nje insekt sidomos aj getuardi haha at kur pe ndegjoj me dhemb koka kurse ty kur pot degjoj me dridhet zemra shpresoj qe nje dit te shfaqesh ne trojat shquptare se metvertet popullit ton i nevoitet kshu yll sic je ti.

Unikkatil veq vadhDo hehe nr.1 je Ti je ni pjes e jemja se pa ty kurr smuj me nejt paa ngu naj muzik me spot pa te paaa te uroj jet te gjat edhe kalli inat-G.. bye .. T.B.A ditet yllat shiptar

bravo te koft ma te fortit jeni , po kisha pas deshir me qit ni kang tu i sha dudat

PaJJ pershendetje Shqipet e Pergjakshme per mu jeni ylla t’botess e ktynve tjerveee n’Pidhh t’nanees qoni Juvee ju kom Nr.1 e ky Tingulli i karitt le ta qinn nanen e vett Ju lovirati

TBA Number One For Ever And Nobody Can’t Do That The Blody Alboz Here In My City Bronx Yo My Brother Rrebel UniKKaTil

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

April 2008
M T W T F S S
« Mar   May »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Blog Stats

  • 76,046 hits

Top Clicks

  • None
Advertisements
%d bloggers like this: