Albanian Videos

The Bloody Alboz

Posted on: April 25, 2008

The Bloody Alboz jan ne moment shum te njofshem, kan shum kopje shitje dhe shum fansa Shqiptar, dhe se kan menden te ndallin te bejn musik. Albumi Armiqt Supreme ka pasur 8000 kopje shitje brenda 3 ditesh. Kjo esht, si thot gazeta e Kosoves “Lajm”, nje Rekord qe asnje album tjeter Rap e ka pasur. Ma i njofshmi I grupit The Bloody Alboz esht Rebel a.k.a Unikkatil.

Ashtu edhe ni grup te vogel me anetar te Tba´s jan AlboHolics. Ne grupin AlboHolics jan B52, N.A.G. dhe CyaNide dhe ashtu edhe grupi tjeter Zinxhirt, qe edhe per ato e kemi ni Artikul.

Te gjith Rapperat te grupit The Bloody Alboz kan mbaj 150 keng tash, vertet ni numer I madh.

Anetaret jan:

– Unikkatil -> Lexo ketu ma shum per Unikkatil
– Presioni
– Tee
– Sacrifice
– Tribun
– Dredha
– Buja
– VZ
– Cyanide
– B52
– F-Tim
– Ramenka
– Klepto
– Tornados
– D.O.G
– Milot
– OG043
– Hudra
– N.A.G
– ZEF
– Makfiozi

E keni Albumin “Armiqt Supreme” ketu per te degju, vetem per te degju, jo per sharkim. Po nese dini si, munt ta ingjizoni, nese deshironi.

Per te degju, vetem klikoni ketu: Presioni feat. Jeton & Klepto The Bloody Alboz – Armiqt Supreme

Ju duhet programi WINAMP per te degju, qe e keni ketu http://www.winamp.com.

Ketu keni Kenga ma te reja Tba´s per Download ne Mp3:

Presioni feat. Jeton & Klepto Presioni feat. JeTon & Klepto – Qka Pate, Qka s’Pate < —– Shum sic, ja vlen ni Download

Te gjith kengat tjera dhe te gjith kengat vjetra i keni ketu: The Bloody Alboz <—– Krejt kenget ne Mp3, mbi 100 !!!

Advertisements

5 Responses to "The Bloody Alboz"

REBELI s’ja din funin..aj s’din kur oo tepër..

TBA in da mothafuckin house..

Për Neve Ligj Ska.. Ligjin Ton E Kena Pa.. Aj Ligj Emrin E Ka.. Kanuni TBA*

I LOVE YOU UNIKKATIL JE NR 1 KEJT TJERIT LET PLASINNN…

UNIKKATIL TE DUA SHUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

I love you Unikkatil 🙂
Me pelqen shum muzika joe teper
i fort hahaha…
Ishalla te takoj nje her & T.B.A

Peas…SHQIPJA NGA HOLANDA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

April 2008
M T W T F S S
« Mar   May »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Blog Stats

  • 78,349 hits

Top Clicks

  • None
Advertisements
%d bloggers like this: