Albanian Videos

Nikolle Nikprelaj Feat Corrona Live

Posted on: October 14, 2007

Advertisements

2 Responses to "Nikolle Nikprelaj Feat Corrona Live"

oh nikollè nikprelaj kurr mos vdeksh se je i ambel si mjalta e kojes kur ta ni zanin tand me rritet ymri me zgjatet jeta, sepse edhe une pak e shum kam feshè te muzikes jam instrumentalis i 11 vegla muzikore e pak a shum di ta klasifikoj kengetarin qe ka vler ashtu si ti, tè uroj ma te mirat ne jet dhe jet sa me te gjat e te lumtur. Martin Frrokaj nga kumuna e gjakoves mir po jetj ne Zürich te Zvicrres.

ti ruajtè Zoti keta dy bineq shum me vjen mir se ti ka dhurue zoti keta dhurata e luzè zotin qe bele njani te bèhet kèngetar ma i mir se baba pra se ti e mos te vjen inati qe edhe ne gezomi qe ta kemi ni nikoll Nikprelè perher e jet e gjatè. kam gjef me nejt ni her me ty live e me ta ni zanin veq dy fjal me kangen qe e ki ti moj lulja e malsisè qe kur ta ndigjoj ket kangè me rritet ymri si kurr nuk mundet kush ta kendoj ket kang si ti me zanin e ambel. Martin Frrokaj nga Zürichi zvicerr.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

October 2007
M T W T F S S
« Sep   Nov »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Blog Stats

  • 76,046 hits

Top Clicks

  • None
Advertisements
%d bloggers like this: