Albanian Videos

UniKKatiL vs Geti Tingulli 3nt Kush a ma i forti

Posted on: August 29, 2007

Advertisements

25 Responses to "UniKKatiL vs Geti Tingulli 3nt Kush a ma i forti"

UNIKKATIL THE BEST

FUCK T3

e bre nanen atij qe e ka bo qit video , po ku krahasohet getokari me rebelin bree!
WARNING!
rebel A.K.A unikkatil NR. 1!

hey UNIKKATIL je ma i forti je ma i miri nuk krahasohesh me GETOKARIN…kurr… ti je nish vlla veq hajde sa ma shpejt ne shqipni…ok man….se tan rreperat i ki shti ma bo kang dashnije…..hahahaha je nishi DITI’G…..UNE JAM ME TBA… MY ADRES.. r_tido06@hotmail.com….

u se harrova ja qifsha motren Getokarit… me bo e me e pa n>Tiran do ja qi motren…GETIT….ok une jom DITI’G dhe qeky asht pseodonimi jem…ok you are the star.. REBeL

unikkatil ushtri qe ti qe e shan aj ta qi at famili ruju se pot ndin e motren npidh ta qon ne kin .. e jo dosti jem apo do me dit sa osht ora po ta kthej mbrapa se un ty ngoj tpordha edhe se pash se qka tha ti ja ndrron emrin viktor ja bon rifat mo bre se kejt shqiptari ti qi robt prap o nonen e getuarit po lyp karrrrr gojes mi dhon e po thot qe rebeli ska pare hehehehehheheh hej ju kisha lut nje kange per presheven se e keni harrue kejt br eeeeeeeeeeeeeee

eh jauv qifsha nanen ne pidh krejtve qka kan fol keq per ket video se une ekom ba!!
ngoje dej ne fund ta qifsha picken e sames njeri pa duriM!!
pidh!
kjo kang mese miri deshmon qe unikkatili esht #1
e ju ma thini karin ktu
ne vend se me than BRAVO qe eke ba ket video !!

heeey qdo sen qe pe bon po nihet n’tana anat nese ki sistem t’mir ruju pi then gjamat
bre robt atij qe e shan kete video

ervin_sskela@hotmail.com u ta qifsha ty familien edhe krejt farefisin qka psake shkrue kunde rebel aka unimafija

o unikkatil je number one ti nuk krahasohesh me getokarin at zanin si kuqk e ka ja hanshka mamin

Ani qy kta gullashat jo veq tingulli qukes po edhe kta qka po shkrujn qe kish une jam adhurus i katili u ja u qifsha motrat ktyne qka po shkrujn ervin_sskela@hotmail.com ervin_sskela@hotmailc.om edhe viktor paloka nuk esht ma i verteti shoki besom

adhurus 100per qin i katilit esht qeky nese nuk e besoni ervin_sskela@hotmail.com tash due me ju tregu diqka edhe une qeshtu kam si unikkatili jam pejrashtu 3er prej shkolle me 12vjet per er te par jam pejrashtu era e dyt kan qen ne zvicerr me 14vjet dewwet kurse era tjeter e bona si sen shum te keq ne kaserne ku kan qen shum shiptar 3 shoki tung tung tash punoj dhe jam 16vjeqar nga prizreni dhe quem liridon kish pas deshir ta lexonte ktan katili

tung tung krejt e dina se katili esht reperi ma i mir prejt ketve ma i mir se tingulli blero e do qer hyseni princ mos ta permeni mo se syt po me dhomin… tung rebel eke unikkatil ervin_sskela@hotmail.com liridon badalli

po sedxa

wdqadad
adaserdxcaacc

o geto ari kuikkatilin ja ke heger ate kar po a ki byth ti pederast te krahasohesh me te kur tja marish unikatilit ne goj ate here ke cksprienc per keng.hahahahahahhah/unikatil vazhtd keshtu se te gjith se bashku do ja qim ropt atyre dyth qirave.je i madh rrobo.koment nga tirana

getoar vella buthen takemi ca dac me ken e dac live se te duash me u mar me ne ti je dhe e dhen ne e shkelim me kemb ti thua ti qij ropt.ne them te qifsha vajzen qe bo te lindi e prandaj hiq dor me unikatil rre bel>ti qim rropt e motren e te dashnoren ku ta kesh.hahahahahahahhahahaha

o getuar budalli me qa stili gji ta qi familjen bie ta rretpi likuren un maj te bie kuj eo motren ta qifsha po budall qka po shtyesh me unikatilin aj √ęsht i pari gjak shiptar the blody alboz aka unikatil

po getti me unikkatil eshte si nata dhe dita.A.K.A Unikkatil ne zemer ju kom je 1. Ndersa ti o getto ik qiu me nanje cep te rruges se mos te shofi njeri,se pederr je ti.Kno me femra se femen je ti ik pra ti qifsha rropt mu ne shpi…:))))) hahah per ju ghetto-g@hotmail.com

Ghetto_-_g@hotmail.com
WEB: http://www.Gersi-tutes.com
A.K.A UniKKatiL n’zemen ju kom

getokari ska shanca mu shtyen me katilat njerz burra pleq fmi karuca ervin_Sskela@hotmail.com

nje rrebel nje viktor nje unikkatil mos e boni te madhe a kaloni mir nga istogu …….aka rrebel unikkatil unikkatil forever

JA qifsha Krejte familjen kush ka mendim pozitiv per unikatilin hahahhaha GETOARI Nr.1 HAHAHHA

ooo ti B ta qifsha krejt gjallnin ngoj po qfar getokari pash familin
UNIKKATIL & TBA #1 robt po lypshe me ti qi ngoj e qa karin ki qe po thu ashtu bree ti qifsha kejt tgjallnit qe i ki!!!

ihih ikni bre ju se pe mbroni getin po neyyse edhe ashtu 2 3 kokan se mo jo heh dihet rrebeli oshtt i qartt brehh hehe ma i miri je o rrebel ska bre me tyy pajj ti kto sene i din se krejt shqiptarin e ki en krah edhe ata se thon se je i keq thell nzemer te dojn po kan inat ne tyy hehe mos ta nin se numer njo je a u are my idol luvv u so muchh fucking who take geti ise the best no no they are wrongg UNIKKATIL IS THE BEST

kush Kari osh Viktori bre per Getin oj shqipe syt jan per me pa Vesht per me nije o pitha te Nanes Qili vesht rrit Syt dallimi osht si Nana me dit :Geti numer ni ka me kan ska qe e RRzon

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

August 2007
M T W T F S S
« Jul   Sep »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Blog Stats

  • 78,299 hits

Top Clicks

  • None
Advertisements
%d bloggers like this: