Albanian Videos

Mimoza Mustafa Video – Abrakadabra

Posted on: July 5, 2007

<!–
google_ad_client=”pub-8056593728473236″;
google_ad_host=”pub-1556223355139109″;
google_ad_width=336;
google_ad_height=280;
google_ad_format=”336x280_as”;
google_ad_type=”text”;
google_color_border=”000000″;
google_color_bg=”000000″;
google_color_link=”CC0000″;
google_color_url=”E60000″;
google_color_text=”660000″;
//–>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”&gt;

Advertisements

1 Response to "Mimoza Mustafa Video – Abrakadabra"

Pershendejte te gjithve nga une Trimi desha te them per Mimozen si kengetare eshte shum e mir eshte kengetare profesionale ka nje ze te embel dhe te veqant si dhe ka stil te bukur ka keng te veqanta dhe te bukura shum per kete keng them se eshte keng e perkryer me nje text te bukur dhe mimoza eshte paraqit shum bukur mundem me then lirisht se Mimoza qdo her me se miri nga te gjitha kengetaret paraqitet ne Tv eshte kengetare sharmante nese ben te qitni kenget tjera te Mimozes sepse eshte e adhuruar shum dhe une kam deshir qe ta qitni kengen E para e haremit sepse eshte hit ende tung me respekt trimi kush flet keq per Mimozen dihet se nga xhelozija flet sepse Mimoza ska fjal eshte Pa Koment tung i pershendes shum Besin e Xonen nga shkupi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

July 2007
M T W T F S S
« Jun   Aug »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Blog Stats

  • 76,046 hits

Top Clicks

  • None
Advertisements
%d bloggers like this: