Albanian Videos

Motrat Mustafa – Zemren Ma ke thy

Posted on: June 24, 2007

Artist: Motrat Mustafa

Song: Zemren Ma ke thy

zeri it i mjer qe dikur me fliste mua sonte tjeter kujt po i thot ne vesh te dua c’do dit e me shum po me vret dhe me treten do te ket meshir nese kthehesh heren tjeter ty

ref:2

e mallkova veten time te mallkova ty qe lejova zemren me ma thy mos te pafsha kur me kta dy sy

sonte mora vesh se me ike dhe u trete gjithmon ne ket jet ke menduar vec per vete c’do dit e me shum po me vret dhe me treten do te ket meshir nese kthehesh heren tjeter ty

ref:2

e mallkova veten time te mallkova ty qe lejova zemren me ma thy mos te pafsha kur me kta dy sy

Tags: Kosova , Motrat Mustafa, Shqip, Mp3, Video

Advertisements

3 Responses to "Motrat Mustafa – Zemren Ma ke thy"

sa mir kendoni kjo keng me ka prek ne shpirt si gjithmon i prekni zemrat e shqiptarve si me kang dashnie si me patriotike si dasmav ju lumt pershendetje nga luli gjermani

zemren ma ke thy shum keng e mir po ju qa tknoni knoni teper mir bravo…bravo…..bravo…….

o bilbila me ju krenohet kombi shqiptar per kenget e pastra shqipe ju ini identiteti i folklorit shqiptar ju pergzon e ju uroj nga zemra suksese prena zvicerr

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

June 2007
M T W T F S S
« May   Jul »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Blog Stats

  • 74,589 hits
Advertisements
%d bloggers like this: